PIRKŠANAS NOTEIKUMI

KVALITĀTES GARANTIJA

Visiem ACCANTO pārdotajiem produktiem ir divu gadu kvalitātes garantija.

PREČU ATGRIEŠANA

Pircējam ir tiesības atteikties no Interneta veikalā noslēgtā preču pirkšanas - pārdošanas līguma, kas sastādīts ar ACCANTO interneta veikalu, rakstiski paziņojot Pārdevējam (pa e-pastu, norādot atgriežamo preci un pasūtījuma numuru) ne vēlāk kā 7 (septiņu) darba dienu laikā no piegādes dienas.

Pircējs var izmantot atgriešanas tiesības tikai tad, ja prece nav sabojāta vai tās izskats nav būtiski mainījies, kā arī tā nav bijusi izmantota. Produktam jābūt oriģinālajā nesabojātā iepakojumā.

Pircējam jāsedz tiešās preču atgriešanas izmaksas.

Ja atgrieztās preces atbilst atgriešanas noteikumu prasībām, nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas. Ja Jūsu atgrieztās preces neatbilst atgriešanas noteikumu prasībām, nauda netiks atgriezta.

NEATBILSTOŠA PRODUKTA KVALITĀTE


Gadījumā, ja preces atgriešanas iemesls ir neatbilstoša kvalitāte (prece ar rūpnīcas defektiem), ACCANTO apņemas aizstāt nekvalitatīvu produktu ar piemērotas kvalitātes produktu vai atgriezt par produktu samaksāto naudu un segt atgriešanas izmaksas.


MAKSĀJUMA VEIDI


Interneta veikalā ACCANTO maksājums tiek veikts caur interneta bankas sistēmu. Pašlaik varat norēķināties par precēm, izmantojot šādas elektroniskās bankas sistēmas: Swedbank, SEB banka, Luminor, Citadele banka vai PaySera.

Pēc iepirkumu groza apstiprināšanas ACCANTO Jūs novirzīs uz bankas vietni un nosūtīs datus par maksājamo summu uz elektroniskās bankas sistēmu.

Pieslēdzieties pie internetbankas ierastā veidā un sistēma jums būs jau saformējusi maksājumu par izvēlētajām precēm. Jums būs tikai jāapstiprina maksājums.

Pēc maksājuma apstiprināšanas internetbankas lapa tiks aizvērta un Jūs atgriezīsities uz ACCANTO.

Norēķinoties, izmantojot interneta banku, banka papildus iekasēs komisijas maksu, kas vienāda ar parasto darījuma komisijas maksu.

Internetbankas pieslēgšanās informācija tiek izmantota tikai, lai pieslēgtos pie internetbankas, bet atgriežoties mājas lapā ACCANTO, informācija netiek nodota interneta veikalam.

Ja izvēlaties maksājuma veidu “Bankas pārskaitījums”, Jums tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Šajā gadījumā Jūs varēsiet veikt pārskaitījumu uz ACCANTO kontu Jums ērtā laikā un veidā.

Informācija par pasūtījumiem interneta veikalā pa tālr. +371 200 10352

Product added to wishlist
Product added to compare.