Kā izmantot spoguļus mājas interjera veidošanā?

Tāpat kā logi, arī spoguļi piešķir telpas interjeram gaismas un dziļuma efektu, tāpēc Jūs varat tos brīvi izmantot kā dekoratīvus logus, kurus var uzstādīt visur, kur vēlaties. Paturiet prātā, ka spoguļiem ir unikāla spēja atspoguļot un izcelt toņus un attēlus no blakus esošajām sienām un tādējādi radīt iespaidīgu efektu.

Spoguļi kā kontakta centri.

Spogulis var kļūt par perfektu akcentu jebkurā telpā. Tam nav obligāti jābūt lielam sienas spogulim, pat neliels spogulis, ko izceļ oriģināls rāmis, var kļūt par galveno uzmanības punktu mājas interjerā.

Paplašiniet telpu ar spoguļiem.

Dizaineri parasti izmanto spoguļus nelielās telpās, jo tie var vizuāli paplašināt telpu. Vienkārši pārliecinieties, ka tas atspoguļo lieliskus attēlus. Spoguļi var ne tikai palielināt telpu, bet arī apgaismot to un kļūt par papildu apgaismojuma avotu.

Spoguļi kā mākslas priekšmeti.

Jūs būsiet pārsteigti, ka spoguļi var kļūt par pilnvērtīgiem mākslas priekšmetiem. Vienkārši, spēlējoties ar tiem, mēģiniet noteiktā vietā piekārt spoguļu grupu un vērojiet, kā mainās telpas izskats un apgaismojums Jūsu istabā. Spoguļiem jābūt proporcionāliem viens otram, un nemēģiniet aizpildīt lielu sienu ar maziem spoguļiem - tādējādi Jūs pat varat samazināt savu telpu.

Spogulis kā dekoratīvs elements.

Papildus atstarošanas funkcijai spoguļi var kalpot par lieliskiem dekoratīviem elementiem. Liels spogulis ar oriģinālu rāmi var acumirklī akcentēt telpas interjeru.

Spogulis priekšnamā.

Faktiski spoguļi ir universāli priekšmeti, kurus var izmantot jebkurā telpā, taču dizaineri iesaka tos piekarināt pie ieejas. Priekšnams, ēdamistaba un citas telpas ar dabisko apgaismojumu ir ideāli piemērotas spoguļu novietošanai. Papildinot sveces, mākslas priekšmetus un radot oriģinālu apgaismojumu, tie ļauj izveidot vienotu atmosfēru.

Spogulis ēdamistabā.

Vispiemērotākā vieta spoguļiem joprojām ir ēdamistaba, it īpaši, ja tas ir klasiskais interjers.

Vācu firmas KARE DESIGN spoguļi apvieno krāsu, konfidencialitāti, ekstravaganci un oriģinalitāti. Tātad, kādu un kāda stila interjera spoguli izvēlēties?

Spoguļu stils:

  • Lieli kvadrātveida un smagas formas spoguļi - viegli pielāgojami renesanses vai baroka stila dizainā (citiem vārdiem sakot, klasiskajā dizainā).
  • Apaļie spoguļi ar ornamentiem uz rāmja lieliski iederēsies moderni klasiskā interjerā.
  • Ovālas formas spoguļi – baroka un gotikas stilam.
  • Neparastu un dažreiz ne visai regulāru formu un līniju spoguļi – viegli pielāgojami mūsdienīgam interjeram.
  • Vienkāršu ģeometrisku formu spoguļi – šikam etniskajam interjeram.
  • Spoguļi bez rāmjiem- minimālisma un nepārpildītā interjerā.
  • Spoguļi, kas izgatavoti no mazām spoguļu prizmām, fragmentiem vai lietus pilieniem - oriģinālam mūsdienīgam interjeram.

Pareizi uzstādīti spoguļi vizuāli paplašina telpu, palielina griestu augstumu, palielina citu dekoratīvo elementu skaitu, atdzīvina telpas apgaismojumu un ir jebkura interjera akcents.

Product added to wishlist
Product added to compare.