Atveriet savas mājas durvis zaļumiem! Mēs nerunājam par zaļām mēbelēm vai sienām, bet gan par augiem un dekorācijām. Kāpēc gan gaidīt nākamo vasaru? Šis raksts ir paredzēts tiem, kuriem vienmēr pietrūkst zaļumu un dabas. Mēs Jums parādīsim, kā izveidot zaļo zonu jebkurā stūrītī.
Viesistaba ir istaba, kurā mēs pavadām vairākas stundas no vietas. Mums visiem patīk ērti sēdēt dīvānā un atpūsties pēc darba dienas. Vai zinājāt, ka augi palīdz radīt mierīgu vidi un mazina stresu? Tāpēc piepildīsim telpu ar augiem! „Lyrata“ – viens no lielākajiem mākslīgajiem augiem. Tā lielums piepildīs Jūsu viesistabu ar dzīvīgumu. Nodrošiniet šim augam daudz vietas un papildiniet to ar mazākiem augiem.
Augi vannas istabā – mūsu iecienītākie! Mēs zinām, ka daudzi cilvēki mēdz aizmirst par dekorācijām šajā telpā, tāpēc mēs iesakām izvēlēties "Kuveni" kolekciju. Pirmais padoms tiem, kam vannas istabā ir vismaz viens spogulis. Mēģiniet novietot augu tā, lai tas būtu redzams spogulī – Jūs redzēsiet būtiskas izmaiņas. Šai kolekcijai ir arī citas priekšrocības, vai zinājāt, ka šie augi absorbē mitrumu un iznīcina baktērijas? Brīnišķīgi, vai ne? Nemaz nerunājot par miera sajūtu, ko tie sniedz.

Runājot par augu sugām, nav svarīgi, kādi augi tie ir. Ieskaujiet sevi zaļajā krāsā un Jūs pamanīsiet, cik ātri sāksiet justies kā spa salonā. Mazākām telpām piedāvājam izvēlēties šādus mūsu augus kā piemēram: "Zelena" vai "Rosemary", šie augi piešķirs krāsainību un svaigumu.

Arī Jūsu ēdamistaba var būt zaļa! Ir pienācis laiks elpot svaigu gaisu. Izmantojiet mūsu puķu podus, lai izceltu izvēlētos augus. Diskrētāks modelis, tas ir zems 2 pelēkas krāsas puķu podu komplekts "Lux". Jūs varat novietot šos puķu podus kopā vai atsevišķi, turklāt šis modelis ir universāls, un to var izmantot ārpus telpām. Ja meklējat lielu un spilgtu akcentu, mēs iesakām izvēlēties "Braydon" akmens puķu podu.
Piepildiet katru istabu, uzlabojiet savu garastāvokli un atdzīviniet atmosfēru. Ja Jums patika mūsu ideja, bet neatradāt meklēto, iesakām pārskatīt visas mūsu mākslīgo augu izvēles iespējas.Product added to wishlist
Product added to compare.